Skip Navigation
 
 

Różne

 

Różne

Urodziny strony

Urodziny strony

Urodziny strony Kollapsar FCI Jak Państwo wiecie strona jamnika długowłosego standardowego EVEE i jej szczeniaczków istnieje dopiero od 21.10.2008r, czyli ma już caaałe 6 miesięcy i jest bez mała o 2 miesiące młodsza od naszych dzieciaczków. Jak wspominałem w Katalogu linki, powstała dla wszystkich kochających zwierzęta – najlepiej jamniki długowłose– czyli dla Państwa.

Pewnie Państwo zauważyli że nie ma charakteru komercyjnego a od strony technicznej jest zacofana o 5 lat jak to powiedział bardzo miły Pan Tomasz, informatyk z katalogu skocz.com. Jej prostota aż kłuje, ale dzięki temu, ja mogę tam wcisnąć setki i pewnie jeszcze więcej zdjęć jamników, a Państwo mogą je oglądać.

Jedynym celem istnienia strony jest dawanie radości, wzbudzanie uśmiechu a czasem dawanie nadziei jak to pięknie napisała Pani N.G. „napełniła nasze serca jamniczymi myślami o pozytywnym jutrze...” ( list w Księdze gości).

Spotkałem się już z opiniami że teksty ze strony można czytać dzieciom na dobranoc, zamiast bajek.

Nasza strona, obecnie tworzona jest głównie przez nowych opiekunów za co w tym miejscu serdecznie kolejny raz Im dziękuję. Każdy kto do mnie napisze może być jej współtwórcą, umieszczam każdy list który nie ma adnotacji – nie do publikacji lub podobnej.

Państwa i moje wysiłki zostały zauważone i docenione, dzięki nim, nasza wspólna jamnicza strona odnosi bardzo duże sukcesy.

- Jest oglądana w 45 krajach a liczba ta ciągle rośnie. Naturalnie najbardziej popularna jest w Polsce, jest jednak pewien wyjątek, to USA, gdzie ilość wejść na stronę i jej popularność jest wprost niewiarygodna i dwukrotnie przewyższa Polskę.
Przypuszczam że jest oglądana głównie przez polonię rozsianą po całym świecie choć do oglądania tych setek zdjęć znajomość polskiego nie jest niezbędna a program Google – tłumacz pozwala przetłumaczyć całą stronę na dowolny język.
- Ilość unikalnych gości to już tysiące, wejść na stronę dziesiątki tysięcy a wyświetleń witryny setki tysięcy.
- Miernikiem popularności strony jest tzw. Pagerank, może wynosić od 0 do 10, im wyższy tym strona bardziej popularna, w naszym przypadku jest to już 2, co w przypadku strony mającej 6 miesięcy jest dużym osiągnięciem.
- Ale to co jest najważniejsze w tym wszystkim to rosnące grono kilkuset stałych fanów strony jamników, którzy bardziej lub mniej regularnie odwiedzają stronę od 6 miesięcy.

Z okazji urodzin strony dziękujemy wszystkim którzy kiedykolwiek zajrzeli na stronę, wszystkim fanom i tym którzy zechcieli do nas napisać.
W szczególności zaś nowym opiekunom naszych dzieciaczków za to że je kochają, chcą nam o nich opowiedzieć i pokazać je.Pozdrawiamy i dziękujmy jeszcze raz i za wszystko

Maria, Karolina, Krzysztof Leśniewscy.Różne

Opieka weterynaryjna

Opieka weterynaryjna

EVEE Słodki Urwis,
a teraz również jej potomstwo znajdują się pod świetną opieką Pań lekarek z gabinetu "CZTERY ŁAPY".


Połączenie fantastycznego podejścia do zwierzaczków z wiedzą i doświadczeniem to krótkie podsumowanie gabinetu.

Polecam wszystkim w Krakowie zwłaszcza mieszkającym w Nowej Hucie.

Różne

Przegląd

Przegląd

w dniu 17.10.2008r odbył się przeglad miotu.

Różne

Medialny jamnik

Medialny jamnik

W naszej witrynie każde z nas ma własną stronę, nie mówiąc a wspólnych z naszymi tekstami i zdjęciami ale bywamy też a zwłaszcza mamusia na innych stronach i okładkach.

Różne

Jamnik, sprzedam szczenięta jamnika, jamniki długowłose standardowe

Ogłoszenie - jamnik - szczenięta, jamniki długowłose

Stron: 1