Skip Navigation
 
 

U Przyjaciół


Katalog U Przyjaciół jest otwarty dla wszystkich osób które znam, lub są fanami naszej wspólnej strony. Mają swoje małe, średnie i duże szczęścia które chcieliby pokazać światu a nie mają własnej strony. Nie zawsze muszą to być psy i nie koniecznie jamniki długowłose standardowe Jedyny warunek jaki muszą spełniać to być miłośnikami zwierząt i kochać je.

 

U Przyjaciół

Gienia Gucio i Sara

Gucio
kliknij tytuł lub zdjęcie

U Przyjaciół

Ania i Jej teoria

Ania i Jej teoria

Witam, mam na imię Ania i jestem właścicielką małej, jak najbardziej amatorskiej hodowli psów TEORIA SPISKU. Moją pasją są psy myśliwskie. Obecnie mieszkają ze mną cztery jamniki długowłose (Amber, Gabu, Jazz i LiLi), rasa od której zaczęłam przygodę z kynologią i młodziutki wyżeł niemiecki krótkowłosy (Tarif). Od dziecka wystawiam psy na pokazach, wystawach ale szczególnie uwielbiam spędzać z nimi czas na spacerach w terenie. Patrzenie na ich pracę i szkolenie moich podopiecznych pozwala mi odpocząć od codziennego, szybkiego biegu jakim obdarza mnie moje życie. Wszystkie moje psy są członkami mojej rodziny, mieszkają ze mną w domu i są mocno kochane! Właścicielowi tej strony, poświęconej najpiękniejszej rasie psów na świecie, serdecznie dziękuję za przyjęcie mnie i mojej ferajny do grona przyjaciół. Panie Krzysztofie, jest to dla nas wyróżnienie i zaszczyt gościć na Pana stronie!

Ania Kozłowska & TEORIA SPISKU

(Jaki tam zaszczyt, to dla nas prawdziwa przyjemność, tym bardziej że to jamniki długowłose standardowe, a tak ich mało. W imieniu setek stałych fanów i nastu tysięcy oglądających witamy w gronie przyjaciół. Dopisek K.L.)

kliknij tytuł lub zdjęcie

U Przyjaciół

Bertusia i Amberek

Bertusia i Amberek

Drogi Nieznajomy.
Niedawno nasza starsza Pani powiedziała nam że będziemy mieć nowego kumpla. Super!. Cieszymy się bardzo. Chciałybyśmy Ci trochę o nas opowiedzieć. W naszym domu jest całkiem, całkiem. Nasi Opiekunowie kochają i troszczą się o nas. Czujemy się bezpieczne. Państwo mówią że jesteśmy mądrymi i grzecznymi pieskami. Uwielbiamy przebywać na naszej działce. Czasami jest tu trochę nudno (widać to na zdjęciach) ale właściwie to sielanka. Starszy Pan pomału odnawia twoje przyszłe mieszkanko, ale gwarantujemy że spanko sam sobie wybierzesz. My też mamy swoje ulubione miejsca relaksu, ale o tym opowiemy ci później. Na pewno polubisz swoją nową Rodzinę i razem będziemy szczęśliwi.
Kończymy, rośnij brachu zdrowo ! Czekamy na ciebie.

Ściskamy twoją szanowną mamusię, siostrzyczkę i braciszków, a dla twoich Opiekunów, serdeczne pozdrowienia.
Bertusia (w futrze) i Amberek.

kliknij tytuł lub zdjęcie

U Przyjaciół

JAŚMINA

JAŚMINA

JAŚMINKA

U Przyjaciół

Kelly

Kelly

Kelly
kliknij tytuł lub zdjęcie

U Przyjaciół

SKIPPER VOM WENZELHOF

SKIPPER VOM WENZELHOF

Dostałyśmy miły list z hodowli Cranger Tor w której mieszka nasz pradziadek czyli ojciec naszej babci ALISON vom Cranger Tor

Witam drodzy przyjaciele jamników

SKIPPER bardzo gratuluje swojej wnuczce potomstwa i z zadowoleniem przyjmuje nowych siedmiu prawnuków. Życzymy dalszych sukcesów w hodowli i kolejnych wspaniałych szczeniąt.

Pozdrawiamy
Heidrun B.

Nasz pradziadek SKIPPER VOM WENZELHOF jest dziarskim 10 latkiem i wcale nie wygląda na pradziadka, a litania jego osiągnięć wystawowych jest tak długa jak imiona całej naszej dwunastki. Wszystkie bardzo dziękujemy naszemu pradziadkowi i jego Pani Heidrum

kliknij tytuł lub zdjęcie

Stron: 1