Skip Navigation
 
 

DZIECKO I PIES

Dziecko i pies jamnik 1 tydz.ż. Hani
Dziecko i pies czyli Hania i jamniki długowłose standardowe

Dziecko i pies czyli Hania wśród jamników długowłosych standardowych


Dziecko i pies, czy może być wspanialsze połączenie? tak, dziecko i jamnik długowłosy standardowy, czyli ja NA’ILA NEFERTUM Kollapsar. Począwszy od naszej babci EVEE poprzez wszystkie jej dzieci i dzieci SHA’RE SEUSERENCE Kollapsar w tym oczywiście znów ja byłyśmy zawsze od pierwszych dni przyzwyczajane i przygotowywane do bycia z dziećmi. Pan zawsze przywiązywał wielką wagę do właściwej socjalizacji, szczególnie w kontaktach z dziećmi. Specjalnie zapraszał dzieci i bawiły się z nami w kojcu. Dzięki temu znamy wszystkie formy kontaktu z dziećmi nie wyłączając tych najgłupszych. Najlepszym przykładem był pierwszy kontakt Mai z NADIMEM a właściwie całą naszą pozostałą w domu czwórką nie mówiąc o mamie i babci. Od razu wiedziałyśmy jak się zachować, normalna radość okazywana ząbkami została zastąpiona delikatnym lizaniem i żadnego skakania. Mamy pozytywne skojarzenia, dzieci to same przyjemności, a dzieci w wózkach to dodatkowo zapach smakołyków, bo przy dziecku zawsze jest coś dobrego. Pan dzięki temu ma komfort 100% pewności bezpieczeństwa dzieci, tylko czasem narzeka na mamę i babcie, kiedy ciągną go na spacerze w przeciwną stronę, bo zobaczyły dziecko lub wózek.
Teraz będziemy miały nasze własne dziecko.

Czekamy na Hanię, długo już czekamy, no może normalnie, tyle co wszyscy ale dłuży nam się okrutnie zwłaszcza ostatni miesiąc, dwa tygodnie, tydzień….. Pewnie wszyscy tak mają ale to my czekamy na Hanię. Jest z nami już tyle miesięcy, i na wakacjach z nami była i na masie wystaw, na zdjęciach ją widzieliśmy ale my chcemy ją w łóżeczku. O tym że będzie wiedziałam pewnie wcześniej niż wielu innych, po zapachu a nos mam dobry. Nikt z Rodziny nie ma cienia wątpliwości że będę wspaniała opiekunką Hani ale od kilku dni Karolinka przyzwyczaja mnie do tego że będą też i inne doznania, te dźwiękowe, i puszczają mi nagranie płaczu dziecka. Całkiem to przyjemne a podobno niektórym przeszkadza. A kołysanki jakie są super. Łóżeczko jest rozłożone a obok moje posłanko, bardzo mi przypadło do gustu to miejsce, będę miała na oku Hanię i Karolinkę z Pawłem, no i daleko się nie nachodzę.

Jest, jest, jest wreszcie jest z nami Hania. Długo na nią czekaliśmy, i jest dziś 19.09.2014r o 19.15 przyszła na świat. Jeszcze Jej nie widziałam, ale jest śliczna, ma piękne duże niebieskie oczka, czarne włoski, waży 3,810 kg, ma 58 cm i jest tak grzeczna jak ja. No i ma zadatki wystawowe, bo ledwo się pojawiła a już brała udział w jakimś konkursie i dostała 10 pkt. czyli podobno max jaki można dostać, brawo, jednak ma coś po mnie.

Ciąg dalszy w katalogu „ZDJĘCIA HANI bez i z jamnikami” dwa poziomy niżej
 

DZIECKO I PIES

Dawno temu, zanim Hania przyszła do jamników

Dawno temu, zanim Hania przyszła do jamnikówDawno temu, zanim Hania przyszła do jamników

Fragment profesjonalnej sesji zdjęciowej z Hanią jeszcze bez Hani ...... cd. kliknij tytuł lub zdjęcie.

DZIECKO I PIES

ZDJĘCIA HANI bez i z jamnikami

ZDJĘCIA HANI bez i z jamnikami

Wiek – 0 do 2 m-c

Pierwsze zdjęcia Hani jeszcze ze szpitala.
Powitanie Hani w domu.
Wizyta u Hani
...... cd. z katalogu DZIECKO I PIES kliknij tytuł lub zdjęcie.

DZIECKO I PIES

Sesja zdjęciowa Hani, bez jamników?!

Sesja zdjęciowa Hani, bez jamników?!Pierwsza profesjonalna sesja zdjęciowa Hani

Reszta zdjęć dopiero będzie

...... cd. kliknij tytuł lub zdjęcie.

DZIECKO I PIES

Pierwsza podróż Hani do Rodzinnego domu.

Pierwsza podróż Hani do Rodzinnego domu.

Hania w Rodzinnym domu

Po raz pierwszy Hania wybrała się w tak długą i daleką podróż. Gdzie? oczywiście do Rodzinnego domu w Krakowie. Ponieważ EVEE i SHA’RE znały Hanię tylko z zapachu przywożonego do domu, ale nigdy Jej jeszcze nie widziały trudno było przewidzieć ...... cd. kliknij tytuł lub zdjęcie.

DZIECKO I PIES

Stadna rewizyta jamników u Hani

Stadna rewizyta jamników u Hani

Jamniki długowłose u Hani

Od czasu urodzin Hani Państwo przyjeżdżają do nas niemal co tydzień, ale babcia EVEE i mamusia SHA’RE jeszcze nie były. Tym razem było inaczej ...... cd. kliknij tytuł lub zdjęcie.

DZIECKO I PIES

Hania, góry i jamniki

Hania, góry i jamniki

Hania, góry i jamniki

Byliśmy na kilkudniowym wypadzie w naszym domku w niewysokich górach. Oczywiście całym stadem, Pani, Pan, Karolika z Pawłem i Hanią, oczywiście ja NAI’LA z mamą SHA’RE i babcią EVEE. Ciągnie tam Karolinkę ...... cd. kliknij tytuł lub zdjęcie.

DZIECKO I PIES

Chrzest Hani

Chrzest Hani

Chrzest Hani

Wszystkie wydarzenia opisane wyżej, niżej, w środku i po bokach, zdarzyły się naprawdę tylko, że ja ich nie widziałam, ale tyle się o tym nasłuchałam, że relację mogę zdać. To było wielkie wydarzenie dla całej Rodziny i nie tylko ...... cd. kliknij tytuł lub zdjęcie.

DZIECKO I PIES

ZDJĘCIA HANI i jamników

ZDJĘCIA HANI i jamników

Wiek – 3 do – m-c

Zdjęcia Hani z odwiedzin.
Zdjęcia Hani z wizyt.
...... cd. kliknij tytuł lub zdjęcie.

Stron: 1