Skip Navigation
 
 

Szczenięta '13

Jamniki długowłose standardowe - szczenięta - I miot SHA’RE

Jamnik długowłosy - przed porodem
Jamniki długowłose standardowe - szczenięta I miot SHA’RE Czekając na poród


W Katalogu Tygodnie, zobaczysz nas w pierwszych godzinach życia i kolejnych tygodniach.


No jesteśmy wreszcie – My maleńkie szczenięta, jamniki długowłose standardowe Wszyscy nie mogli się już nas doczekać, a zwłaszcza najbliższa Rodzina. Nie śpieszyło nam się i urodziłyśmy się dokładnie w książkowym 63 dniu. Pan robił nam USG i miało nas być 4 – 5, ale z doświadczenia wiedział że mamusia dorzuci jeszcze jakiś bonus. Kiedy przygotowywał listę porodową w której umieszcza godz. wagę płeć itp. umieścił nie 5, nie 6, 7, tylko 8 pozycji. Tyle też było przygotowanych wstążeczek. Państwo co prawda i tak mieli przegwizdaną noc ale mamusia podobnie jak nasza babcia EVEE nie robi Państwu niespodzianek w nocy. Rono mamusia poczekała aż Pan zje śniadanko i zaczęło się. Kiedy wody zaczęły odchodzić Pan obudził Karolinkę i razem witali nas na tym świecie. Pani z Pawłem w tym czasie zaglądali ale głównie oglądali nas w telewizorze. Jak pierwsze z nas przyszło na świat i Pan ją zważył wiedział już wszystko. Kiedy przyszła już na świat czwórka mamusia zrobiła sobie dłuższą przerwę, po niej urodziła jeszcze trójkę i poród się zakończył. Panu jednak nie dawało to spokoju i szukał u mamusi jeszcze jednego ale nic nie znalazł. Kiedy wszyscy, poza Panem poszli na zakupy, mamusia postanowiła Panu dać jeszcze jeden powód do radości, czyli 8 szczeniaczka. Cały poród przebiegł spokojnie i bezproblemowo a Karolinka świetnie spisała się w roli położnej.
W telewizorze tradycyjnie leci serial o nas. Dodatkowo Państwo i nie tylko, mogliby nas podglądać w Internecie ale znany dostawca TV i Internetu nie wywiązuje się solidnie z umowy. Pan wysłał im gorący list miłosny i może będzie dobrze.
Noc minęła spokojnie. cd. Relacja z dni 1 – 7 wraz ze zdjęciami, w Katalogu I – Tydzień lub LINK

Jamniki długowłose I tydzień


Wszystkie zdjęcia w katalogach, indywidualnych każdego szczenięcia lub zbiorowe w poszczególnych tygodniach - na samym dole strony, tylko wcześniej cofnij do głównego katalogu Szczenięta '13