Skip Navigation
 
 

CHAMPIONY

Jamnik długowłosy standardowy - Ch. Pl. SHEMSU SHAURI Kollapsar

Jamnik długowłosy SHEMSU
jamnik długowłosy standardowy – Ch. Pl. SHEMSU SHAURI Kollapsar FCI Jamnik długowłosy standardowy Ch. Pl. SHEMSU SHAURI Kollapsar

Od listopada 2012r
Champion Polski

Acha, i jakby kto pytał to jestem wpisanym na listę ZKwP REPRODUKTOREM – śmiesznie to brzmi.
LINK Jamnik długowłosy standardowy – reproduktor SHEMSU SHAURI Kollapsar FCI


Witam!
Długo nic nie pisałam, ale ten czas nic a nic nie chce się dostosować do moich potrzeb. Co u nas ? Jak zwykle SHEMSU jest naszą radością, dumą, niezawodnym lekarstwem na wszystkie kłopoty i smutki. Nasze poprzednie podejścia do wystaw międzynarodowych nie powiodły się (Katowice i Kraków),w Nowym Sączu to samo co rok temu i teraz wybieramy się do Kielc, zobaczymy czy trzecie K nam przyniesie szczęście. Wysłałam zdjęcia z Krakowa (drugie podejście udane),które mam dzięki uprzejmości i zgodzie przemiłych Pań z Vita Red. Nastroje dobre, psina chętnie ćwiczy, ale bez przesady, jak dziennie zrobi kilka okrążeń to wystarczy, nie meczę go.
Pozdrawiamy najserdeczniej całą Rodzinę a siostrę i mamę SHEMSU proszę wygłaskać od nas na potęgę. Iga SHEMSU z rodzinką

GRATULACJE DLA SHEMSU I CAŁEJ RODZINY. CHAMPION POLSKI TO BRZMI DUMNIE (dopisek KL)

Witam!
Mam nadzieje, że nowy rok zaczął się dobrze a SHA’RE dobrze się czuje. Byłam wczoraj w Związku załatwić formalności związane z chempionatem, bo nie mam nastroju na samodzielne wypełnianie wniosku. SHEMSU jest na stronie sądeckiego Związku jako reproduktor ,dodałam wczoraj zdjęcia. Jamniś sprawuje się świetnie i nieustannie daje nam wiele powodów do radości. Jak na początku mało szczekał, to teraz zrobił się czujny i reaguje na hałasy z balkonu, broni psich koleżanek jak podchodzi do nich jakiś nieznajomy pies ,reaguje na nietypowe odgłosy na klatce schodowej. Śnieg jest fajny bo można w każde wgłębienie wsadzać nos i niuchac. Zdjęcia na fotelu jakie wysłałam zrobił syn u swoich teściów, bardzo nam się podobają bo tak wygląda na nich po królewsku. Cieszymy się na powiększenie jamniczej rodzinki. Życzymy dużo radości ,zdrowia i czekamy na wieści.
Iga z SHEMSU

Witam!
Ciągle myślimy o SHA’RE i bardzo wspieramy całą Rodzinę dobrą myślą. Sama myśl o maluchach wprawia nas w stan euforii, bo to tyle radości i cudeniek x ?. Na stronie naszego ZK już są zdjęcia SHEMSU. Mam zamiar dalej wystawiać mojego cuda tylko po to żeby był widoczny i znany w gronie innych jamnikomaniakow.
Pozdrawiam Iga z SHEMSU

Kolejne listy od Pani Igi i SHEMSU w Księdze Gości (dopisek KL)
Wróciliśmy z Księgi Gości

Witam!
Jak się mają moi najsympatyczniejsi jamnikomaniacy? Bardzo brakuje serialu z kojca, ale tak to już jest, że młode dorastają i idą na swoje. Obiecałam aktualne zdjęcia ale nie wyszło, albo pogoda, albo zapomniałam aparatu, jest kilka na FB. Wieści z nowych domów pełne miłości i zachwytów, zdjęcia wywołują uśmiech na twarzy i przypominają mi się moje początki zachwytów nad SHEMSU, które nieustannie trwają. Martwi mnie brak wiadomości od NASERA, bo po NA'ILI był moim ulubieńcem, chciało by się wiedzieć jak mu się żyje. W soboty mamy psiowe spotkania i SHEMSU zadebiutował na przeszkodach, świetnie mu poszło, miał do mnie zaufanie, że go ubezpieczam a przed nosem smaczek - motywator, więc wspinał się po drabince, nie bał się równoważni, szedł jak taran, ale byłam z niego dumna. Mieliśmy też niedobrą przygodę, capnął naszego jamnisia pies, dobrze, że tylko mu wbił zęba i skończyło się bardziej na strachu (serducho mu biło jak oszalałe),był to pies na naszym podwórku, którego omijaliśmy, ale wtedy był z nim mąż. To zdarzenie nie wywołało u SHEMSU jakiś strachów w kontaktach z innymi psami, no może bardziej obserwuje sygnały innych psów podczas zapoznania, dalej jest ciekawy i towarzyski. Upały wykańczały i jego i nas, pies bawił się w naleśnika, a ja zaczynałam obawiać się że zostanie ze mnie tylko skwarek. Z przyjemnością powspominałam sobie Wenecję za sprawą Karoliny zdjęć. Pozdrawiam najserdeczniej, głaski dla mamy i siostry od SHEMSU, pozdrowienia dla wszystkich Kollapsarowiczów ,specjalne dla najmłodszej Mai której zdjęcia mnie rozczulają a filmik w basenie cudo. Ale się rozpisałam.
Moc serdeczności Iga i SHEMSU.

Kochani!
U nas urwanie głowy, zmęczenie daje się we znaki, ale nie dajemy się. Wystawę w Zabrzu wspominam z uśmiechem na ustach, bo i jamniorki cudne i ludzie fantastyczni, o pogodzie już nie wspomnę. Szwagierka zrobiła mi niespodziankę i przyjechały z koleżanką po waszym odjeździe, więc nie byłam sama i trochę sobie poplotkowałyśmy. Niestety na pudło nie załapaliśmy się, ale to nic, najważniejsze, że świetnie spędziłam czas i na żywo zobaczyłam malizny. Wszyscy opiekunowie zrobili na mnie rewelacyjne wrażenie, widać, że psiaki są kochane na zabój. A wasze uśmiechnięte miny i ta radość z całej czeredy BEZCENNE. Krzysiu, jako, że ja nie wiele się znam na tym, jak skopiować zdjęcia z Twojej strony, jak będziesz miał trochę czasu, wyślij mi zdjęcia na pocztę. Czekam na wieści o sukcesach wystawowych Kollapsarków i cieszę się razem z Wami każdą dobrą wiadomością. Całuski i głaski Iga.

Kliknij zdjęcie lub moje imię, poczytasz i zobaczysz więcej.


Więcej zdjęć i plików 
Jamnik długowłosy SHEMSU
Jamnik długowłosy SHEMSU
Jamnik długowłosy SHEMSU
Jamnik długowłosy SHEMSU
Jamnik długowłosy SHEMSU
Jamnik długowłosy SHEMSU
Jamnik długowłosy SHEMSU
Jamnik długowłosy SHEMSU
Jamnik długowłosy SHEMSU