Skip Navigation
 
 

Wakacje od '09»U ABANY

Wizyta u jamnika długowłosego ABANY

jamnik długowłosy ABANA AWTIBRE
Wizyta u ABANY - jamnik długowłosy standardowy Wakacje, kto by przypuszczał że ludzie coś takiego wymyślą. Mazury, woda, swoboda, i odwiedziny mamusi, ja chcę żeby wakacje trwały cały rok.
O tym że przyjedzie mamusia z rodziną wiedziałam od kilku dni, kiedy przyszedł już ten dzień czas się dłużył tym bardziej że Państwo mieli w trasie godzinny poślizg. Kiedy usłyszałam domofon a później ujrzałam mamusię w drzwiach radości nie było końca. Emocje, emocje, szaleństwa, gonitwy…….
Pani jak to Pani, przygotowała wspaniałe przyjęcie a w powietrzu, wokół nas i Państwa unosiło się ciepło rodzinnego spotkania, do nas też docierało, zwłaszcza zapachy prowokujące do zajrzenia co tam jest na stole.
Pan ani mamusia, osobiście nie poznali wcześniej moich Państwa, bo do Krakowa, po mnie przyjechała moja Gosia, wiecie, „urocze stworzonko”. Zajmowałam się troskliwie mamusią, i okazywałam jej moja radość ze spotkania a emocje były ogromne. Mój były Pan był mną zachwycony, jak mi ściemniała sierść, jak jestem pięknym jamnikiem długowłosym standardowym a przede wszystkim wesoła i przyjazna. Największe wrażenie zrobił mój lot. Rozpędzona odbijam się od podłogi przelatuję w powietrzu ok. 1 m i ląduję w moim posłaniu, dla mnie to normalka ale mój były Pan był zaskoczony. Pan powiedział że nie ma nic piękniejszego od jamnika długowłosego w locie i nie mógł prze żałować że nie dało się tego sfotografować, no cóż ptakiem nie jestem, nie wiedzieć czemu lot nie trwa długo, ale pracuję nad tym.
Państwo rozmawiali o moich mazurskich przygodach, Gosi i kto by tam spamiętał o czym jeszcze, a my jak dawniej bawiłyśmy się z mamusią, korzystałyśmy z okazji na całego, bo przecież nie prędko będzie następna. Kiedy już wymęczyłam mamusię mogłam w pełni z wzajemnością zająć się Karolinką, Paulinką i Panem. Byłam na rękach i kolanach ale głównie to sprowadzałyśmy Państwa na podłogę i było taaak miło. Czas szybko biegnie, nawet szybciej niż ja i pożegnania nadszedł czas. Było mi smutno i tęskno, zwłaszcza za mamusią.

Buuuuziaczki dla mamusi, Krakowskiej rodziny i Paulinki.Jeżeli mile spędziliście Państwo czas, oglądając świat widziany oczami szczeniąt – jamników długowłosych standardowych, wzruszali i śmiali oglądając na zdjęciach małe jamniki, proszę wejść do katalogu Linki i zagłosować. Dzięki temu Inni będą mieli większą szansę odnalezienia strony jamników Kollapsar FCI i dołączenia do nas.


Kliknij zdjęcie jeszcze raz, aby zobaczyć duże zdjęcia.
Więcej zdjęć i plików 
Jamniki długowłosy EVEE i ABANA
Jamnik ABANA AWTIBRE Kollapsar FCI