Skip Navigation
 
 

Wakacje od '09»U APOPHISA

Wizyta u jamnika długowłosego APOPHISA

Wizyta u APOPHISA - jamnik długowłosy standardowy Moi Państwo zrobili mi niespodziankę, nic nie mówiąc zaprosili do nas mamusię z rodziną. Wszystkiego jednak ukryć się nie da i jak zaczęła się krzątanina w kuchni i nie tylko, to wyczułem pismo nosem, tym bardziej że padało imię mamusi.
Kiedy już przyjechali radości nie było końca. Przywitałem się serdecznie z mamusią i na krok jej nie odstępowałem. Chyba trochę przesadzałem bo mamusia, jak to mamusie, w końcu mnie skarciła i znów było jak za szczenięcych lat, szacunek i posłuszeństwo musi być. Mamusia była zaskoczona że tak urosłem i chyba jestem większy od niej. Pan się mną zachwycał jaki ze mnie śliczny jamnik i jaką mam wspaniałą długą lśniącą sierść Nie da się ukryć że kawał ze mnie przystojniaka i podobałem się wszystkim. Mój były Pan powiedział że cały ze mnie tatuś, piękny jamnik długowłosy a jak na standardowego przystało jestem duży, mam piękną głowę i klatkę piersiową.
Moja Pani jak zwykle stanęła na wysokości zadania i z klasą przygotowała wspaniałe rodzinne przyjęcie na którym oprócz mojej Pani i Pana były również dzieci. Tak, tak te same które po mnie przyjechały z Panią do Krakowa i co to kiedyś pisałem że myślałem że będą wielkości Zuzi a były większe od mojej mamy. Moja Pani troskliwie zadbała o gości a szczególnie o Karolinkę i Paulinkę. Pan opowiadał o naszych leśnych przygodach, z jeleniami i sarnami też. Ja w tym czasie oprowadzałem mamusię po naszym domku a szaleństwom nie było końca. Większość czasu spędziliśmy jednak pod stołem tam było nam dobrze i blisko Państwa. Mój były Pan robił nam zdjęcia, nie wszystkie mu wychodziły bo nie mieliśmy czasu pozować a na miejscu w którym przed chwilą byłyśmy czasem zostawał po nas tylko kawałek ogonka albo i nie.
Kiedy już porządnie się wybawiłyśmy jak na gospodarza przystało zająłem się gośćmi. Oni mnie Miziali głaskali i się mną zachwycali a ja Im na to pozwalałem. Sam też nie byłem dłużny bo wiadomo, jamniczy pieszczoch jestem.

Gorące pozdrawiam mamusię, Krakowską rodzinę i Paulinkę.Jeżeli mile spędziliście Państwo czas, oglądając świat widziany oczami szczeniąt – jamników długowłosych standardowych, wzruszali i śmiali oglądając na zdjęciach małe jamniki, proszę wejść do katalogu Linki i zagłosować. Dzięki temu Inni będą mieli większą szansę odnalezienia strony jamników Kollapsar FCI i dołączenia do nas.


Kliknij zdjęcie jeszcze raz, aby zobaczyć duże zdjęcia.
Więcej zdjęć i plików 
szczęśliwy jamnik długowłosy APOPHIS
jamniki długowłose EVEE i APOPHIS
piekny APOPHIS - jamnik długowłosy
Jamnik APOPHIS AUSERRE Kollapsar FCI