Skip Navigation
 
 

Różne

Jamnik, sprzedam szczenięta jamnika, jamniki długowłose standardowe

Jamnik, sprzedam jamniki długowłose standardowe Ogłoszenie - jamnik - szczenięta, jamniki długowłose

9 maja 2016r w zaprzyjaźnionej hodowli Tikiteckel przyszły na świat małe jamniki, oczywiście długowłose standardowe. 4 chłopców i 1 dziewczynka czekają na nowych opiekunów.
My w przewidywalnej przyszłości szczeniąt nie będziemy mieli, ale z czystym sumieniem mogę polecić dzieci naszej NIRRTI NASIRA Kollapsar.
KONTAKT - Hodowla jamników Tikiteckel

NIRRTI NASIRA Kollapsar to jedna z trzech suczek o których mowa w nieaktualnym już ogłoszeniu przedstawionym poniżej.UWAGA
KAMERA NAD KOJCEM Macie Państwo niespotykaną i niepowtarzalną okazje zobaczenia ich na żywo.

PRZYKRO MI ALE LINK NIE JEST JUŻ AKTYWNY

LINK - Jamniki długowłose, szczenięta, kamera nad kojcem

Jamniki długowłose standardowe, szczenięta SHA'RE Kollapsar przyszły na świat. 18 stycznie 2013r urodziło się 8 jamników. 3 suczki i 5 piesków.

Jamnik, sprzedam rodowodowe jamniki długowłose standardowe,– obrzydliwie to brzmi, ale cóż.

Szczenięta urodziły się i są wychowywane w domu (mieszkaniu). Ich matką jest jamnik długowłosy standardowy Ch.Pl. SHA'RE SEUSERENCE Kollapsar, o doskonałej, zrównoważonej psychice, córka Ch. Pl. EVEE Słodki Urwis i Ch.Pl. Bo of Ivy's Hill. Ojcem szczeniąt jest Ch.Pl. FlAVIO z Kasztanowej Chatki. Ojciec i matka są bardzo spokojne, pozbawione agresji i nie szczekliwe. Dziadkowie pradziadkowie i pra pra to oczywiście również jamniki długowłose standardowe i wszystkie były Championami lub Inter Ch.
Nowi opiekunowie, mają szansę zaopiekować się wyjątkowymi szczeniętami jamników długowłosych standardowych

Jamniki długowłose standardowe to dziś niestety bardzo rzadka rasa, jest ich w całej Polsce ciut więcej niż senatorów. Ale mogę się mylić, bo znawcy tematu mówią że ten miot to może być nawet w pobliżu 10% całej populacji zarejestrowanej w ZKwP. Tak więc jest to jedna z niewielu okazji aby stać się członkiem jego rodziny.


NIESTETY nie macie Państwo już okazji na bycie członkiem Rodziny tych wyjątkowych jamników, Ale możecie je oglądać na zdjęciach w poszczególnych tygodniach życia
Szczenięta 13 - jamniki długowłose standardowe

Dlaczego te jamniki są wyjątkowe ?

Po pierwsze i najważniejsze – są nasze, a poza tym:
• Od pierwszej godziny życia czuły zapach i dotyk człowieka – stymuluje to zmysły i wpływa na psychikę.
• Cały czas biorą udział w życiu rodziny, i są jej częścią.
• Są zadbane, karmione właściwą i najlepszą, zbilansowaną karmą.
• Są zdrowe bo były na czas odrobaczane i szczepione,
• Są wesołe i otwarte, bo są otoczone uczuciem.

Są wyjątkowo socjalizowane – dzięki temu:

• Znają wszystkie typowe odgłosy, nawet te wyjątkowo głośne, jakie panują w domu,
• Nie odczuwają żadnego strachu przed innymi niż rodzina ludźmi,
• Z zaciekawieniem, bez strachu, poznają nowe miejsca, rzeczy i odgłosy,
• Potrafią zachować czystość i załatwiają swoje potrzeby w bez mała 100% na podkłady, (dzięki temu nie trzeba będzie wymieniać w całym domu wykładzin dywanowych lub paneli),
• Nie mają typowych dla szczeniąt zapędów niszczycielskich ( poza drobnymi rzeczami, zwłaszcza ładowarkami do tel.).
• Będą wierną kopią idealne zrównoważonej psychiki matki i babci, które nauczą je wszystkiego poza szczekaniem bez powodu,
• Posiadają bezcenną zaletę pozostawania w domu bez człowieka którą trzeba tylko utrwalić i uzupełnić. (Dzięki temu sąsiedzi nie przestaną nam mówić dzień dobry.),
• Znają słowo nie!!!!!, i o dziwo reagują na nie. ………………….

Wszystko to powoduje że, wszyscy Nowi Opiekunowie z dwóch poprzednich miotów mają cechę wspólna – zachwyt nad nimi, który jak życie pokazuje, nie mija z upływem lat.

Mają:

• książeczki zdrowia
• wyprawkę,
• metrykę potrzebną do wystawienia rodowodu.

Ponieważ są dla nas bezcenne (nie mylić z wartościami materialnymi, te są mniej ważne), przykładamy bardzo dużą wagę do wyboru opiekunów, z wyjątkową starannością dobieramy, wyjątkowych i najlepszych.


Jeżeli natknęliście się Państwo na ogłoszenie o nich na Allegro, to informuję że cena tam podana ( 9999,99 zł ) jest fikcyjna i służy tylko do zabezpieczenia ich interesu, tak aby nie zostały kupione przez przypadkową osobę klikającą opcję „kup teraz”. Bez kontaktu i wcześniejszej rozmowy, nie ma żadnej możliwości zaopiekowania się dzieciaczkiem.